بخار پز گاستروبک مدل ۴۲۵۱۰

ساخت وبلاگ
چکیده : بخار پز گاستروبک مدل ۴۲۵۱۰ با توان ۶۵۰ وات یکی از محصولات کاربردی ، با کیفیت و پیشرفته شرکت... با عنوان : بخار پز گاستروبک مدل ۴۲۵۱۰ بخوانید :

بخار پز گاستروبک مدل ۴۲۵۱۰ با توان ۶۵۰ وات یکی از محصولات کاربردی ، با کیفیت و پیشرفته شرکت گاستروبک آلمان می باشد .
بدنه ی این دستگاه از جنس استیل ضد زنگ و طبقات آن از جنس پلاستیک شفاف و مقاوم در برابر حرارت می باشد .
این بخار پز دیجیتالی گاستروبک ، ایده آل برای طبخ انواع گوشت ، ماهی ، سبزیجات و برنج می باشد .
حفظ طعم و بو و ویتامین مواد غذایی از خصوصیات این بخار پز مدرن و پیشرفته آلمانی است .
تمام ویتامین ها مواد غذایی با این دستگاه و شیوه پخت حفظ خواهد شد . شما می توانید از ظرف چکه برای پخت سوپ استفاده نمایید . به دلیل بخارپز شدن مواد هیچ چسبندگی و سوختگی از مواد غذایی روی ظرف ها به جای نمی ماند و همچنین جدا شدن اکثر قسمت های این دستگاه از یکدیگر از جمله ۳ طبقه ی پخت و سینی چکه شستن این دستگاه را راحت می سازد . با انتخاب زمان پخت برای مواد غذایی می توانید زمان برای بخار پز شدن مواد را به دستگاه بدهید حتی اگر یادتان برود که به دستگاه زمان دهید دستگاه به طور پیش فرض ۲۰ دقیقه را به پخت اختصاص می دهد .
صفحه نمایش این دستگاه از نوع LCD بوده و زمان قابل تنظیم برای پخت را نشان می دهد . این تایمر به کمک دکمه های مربوطه تنظیم می شود . اگر یادتان برود که به دستگاه زمان دهید دستگاه به طور پیش فرض ۲۰ دقیقه را به پخت اختصاص می دهد . حداکثر زمان قابل تنظیم برای تایمر نیز ۱۳ ساعت است .
با این حال حداکثر زمانی که طول می کشد تا دستگاه ، مواد غذایی را بخارپز کرده و بپزد فقط ۲ ساعت است .
علاوه بر این، دستگاه مجهز به نگهدارنده است که عملکرد آن تا ۱۲ ساعت فعال است . همچنین دستگاه مجهز به عملکرد توقف اتوماتیک می باشد .
زیر قسمت شیشه ای شفاف ، یک قسمت با بدنه ی فلزی قرار دارد که در آن هم مخزن آب و هم موتور دستگاه گنجانده شده است . ظرفیت این مخزن آب حداقل ۲۵۰ میلی لیتر و حداکثر ۱ لیتر می باشد .
درپوش این مخزن نیز دارای محفظه ای برای خروج بخار است .
یک ظرف چکه به همراه این دستگاه ارائه شده است که برای جمع کردن قطرات بخار در پایین ترین طبقه قرار داده می شود .
این دستگاه از لحاظ بهداشتی بسیار تمیز و مرتب می باشد . چرا که به دلیل بخارپز شدن مواد هیچ چسبندگی و سوختگی از مواد غذایی روی ظرف ها به جای نمی ماند .
همچنین جدا شدن اکثر قسمت های این دستگاه از یکدیگر از جمله ۳ طبقه ی پخت و سینی چکه ، شستشوی این دستگاه را راحت می سازد .

بخارپز گاستروبک , بخار پز گاستروبک , بخارپز گاستروبک مدل 42510 , بخار پز گاستروبک مدل 42510 , گاستروبک آلمان , گاستروبک , شرکت گاستروبک آلمان , محصولات گاستروبک آلمان , فروشگاه گاستروبک , نمایندگی محصولات گاستروبک آلمان , فروشگاه لوازم خانگی , لوازم خانگی برند گاستروبک , بخار پز برقی , Gastroback 42510,...
نویسنده : لوازم خانگی گاستروبک ( Gastroback ) آلما بازدید : 3 تاريخ : شنبه 7 شهريور 1394 ساعت: 1:00