مخلوط کن و سوپ ساز گاستروبک مدل ۴۱۰۲۰

ساخت وبلاگ
چکیده : مخلوط کن و سوپ ساز گاستروبک مدل ۴۱۰۲۰ با توان گرم کن ۱۲۰۰ وات و توان موتور ۶۰۰ وات ، یکی از... با عنوان : مخلوط کن و سوپ ساز گاستروبک مدل ۴۱۰۲۰ بخوانید :

مخلوط کن و سوپ ساز گاستروبک مدل ۴۱۰۲۰ با توان گرم کن ۱۲۰۰ وات و توان موتور ۶۰۰ وات ، یکی از محصولات ارگونومیک ، شیک و با دوام شرکت گاستروبک آلمان می باشد .
مخلوط کن و سوپ ساز گاستروبک مدل ۴۱۰۲۰ برای تهیه انواع نوشیدنی ها ، کوکتل ها ، شربت ، کرم ها ، اسموتی و نوشیدنی های یخی بکار می رود .
همچنین برای هم زدن ، پختن ، ترکیب کردن و تکه تکه کردن مواد غذایی می توانید از این دستگاه استفاده نمایید .
این دستگاه کاربردی ، به طور همزمان قابلیت های مخلوط کن و سوپ ساز را دارد .
از آنجا که این مخلوط کن برای ساخت سوپ ها و غذاهای گرم ماننده پوره ها نیز به کار می رود ، کفه ی پارچ این مخلوط کن به صورت نچسب طراحی شده است تا به هنگام ایجاد گرما از چسبیدن مواد به کف مخلوط کن جلوگیری شود .
مخلوط کن گاستروبک ۴۱۰۲۰ مجهز به گرم نگهدارنده خودکار می باشد و می تواند سوپ یا پوره شما را تا زمانی که در داخل مخلوط کن قرار دارد گرم نگه دارد .
این مخلوط کن دارای ۴ برنامه سرعت و تنظیم پالس می باشد . ۳ برنامه ی تنظیم دما نیز برای انتخاب کردن دمای پخت در آن گنجانده شده است . یک صفحه ی نمایشگر ال ای دی نیز برای تنظیم تایم پخت در بین دکمه ها تعبیه شده است .
پارچ شیشه ای ۱٫۷۵ لیتری این مخلوط کن مدرج بوده و مقدار مواد داخل مخلوط کن را به لیتر یا به فنجان نشان می دهد .
تیغه های این مخلوط کن ، ۶ لبه و از جنس استیل ضد زنگ می باشند .
توجه : قطعات جانبی این مخلوط کن به جز موتور قابل جدا شدن و شستشو در ماشین ظرف شویی می باشند .

مخلوط کن و سوپ ساز گاستروبک مدل 41020 , سوپساز گاستروبک , سوپ ساز گاستروبک , سوپ ساز گاستروبک مدل 41020 , مخلوط کن گاستروبک مدل 41020 , فروشگاه گاستروبک , گاستروبک مدل 41020 , فروش عمده گاستروبک آلمان , گاستروبک آلمان , گاستروبک ایران , فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی گاستروبک , لوازم خانگی گاستروبک آلمان , Gastroback 41020 , گاستروبک ( Gastroback ),...
نویسنده : لوازم خانگی گاستروبک ( Gastroback ) آلما بازدید : 2 تاريخ : شنبه 7 شهريور 1394 ساعت: 0:57