مخلوط کن و اسموتی ساز گاستروبک مدل ۴۱۰۲۹

ساخت وبلاگ
چکیده : مخلوط کن و اسموتی ساز گاستروبک مدل ۴۱۰۲۹ وسیله ای با موتوری پر قدرت با توان ۱۰۰۰ وات و طراح... با عنوان : مخلوط کن و اسموتی ساز گاستروبک مدل ۴۱۰۲۹ بخوانید :

مخلوط کن و اسموتی ساز گاستروبک مدل ۴۱۰۲۹ وسیله ای با موتوری پر قدرت با توان ۱۰۰۰ وات و طراحی زیبا به رنگ نقره ای و مشکی می باشد که زیبایی منحصر به فردی به این محصول گاستروبک بخشیده است .
این مخلوط کن و اسموتی ساز گاستروبک مناسب برای تهیه انواع نوشیدنی ها ، غذای کودک ، معجون ، سوپ و … می باشد .
مخلوط کن و اسموتی ساز مدل ۴۱۰۲۹ دارای دو پارچ با ظرفیت ۱ لیتر و ۸۰۰ میلی لیتر است که یکی از جنس شیشه و دیگری از پلاستیک مقاوم ساخته شده است .
تیغه دستگاه به صورت ۶ شاخه و از جنس استیل ضد زنگ بوده که بهترین کیفیت ممکن برای تیغه ها می باشد . این تیغه قابلیت خرد کردن یخ را نیز دارد .
برای کار با دستگاه کافیست میوه یا مواد غذایی دلخواه را درون پارچ شیشه ای قرار داده و با قرار دادن تیغه روی پارچ و چرخاندن آن از بسته شدن آن اطمینان حاصل کنید .
سپس روی پایه قرار داده و با فشار دست میزان خرد و مخلوط شدن را مشخص نمایید .
پارچ پلاستیکی ارائه شده همراه دستگاه برای نگهداری نوشیدنی است و دارای دو درب می باشد . یک درب برای نگهداری از نوشیدنی می باشد که کاملا منطبق با بدنه است و ورود هوا و طعم گرفتن نوشیدنی در یخچال جلوگیری می کند . درب دیگر مخصوص میل کردن نوشیدنی بیرون از منزل طراحی شده است .

مخلوط کن گاستروبک , اسموتی ساز گاستروبک , مخلوط کن و اسموتی ساز گاستروبک مدل 41029 , اسموتی ساز گاستروبک مدل 41029 , گاستروبک آلمان , فروشگاه گاستروبک آلمان , فروش عمده لوازم خانگی گاستروبک , لوازم برقی آشپزخانه , لوازم آشپزخانه گاستروبک , لوازم برقی آشپزخانه برند گاستروبک , گاستروبک 41029 , Gastroback 41029 , Gastroback , نمایندگی برند گاستروبک آلمان,...
نویسنده : لوازم خانگی گاستروبک ( Gastroback ) آلما بازدید : 2 تاريخ : شنبه 7 شهريور 1394 ساعت: 0:54