چرخ گوشت گاستروبک مدل ۴۱۴۰۸

ساخت وبلاگ
چکیده : چرخ گوشت گاستروبک مدل ۴۱۴۰۸ دارای موتوری ۲۰۰۰ واتی فوق حرفه ای می باشد و از قدرت منحصر به ف... با عنوان : چرخ گوشت گاستروبک مدل ۴۱۴۰۸ بخوانید :

چرخ گوشت گاستروبک مدل ۴۱۴۰۸ دارای موتوری ۲۰۰۰ واتی فوق حرفه ای می باشد و از قدرت منحصر به فردی برخوردار است .
بدنه دستگاه چرخ گوشت از جنس آلومینیوم پیشرفته بوده که موجب دوام بالای این چرخ گوشت می شود .
لوله ناودانی چرخ گوشت گاستروبک به راحتی و با پیچاندن در جای خود ثابت می گردد و به همین روال نیز باز میشود .
سینی استیل دستگاه نیز اندازه خوبی داشته و می توان قطعات گوشت را هنگام کار در آن قرار داد و به کمک دسته فشاری به درون لوله هدایت کرد .
چرخ گوشت ۴۱۴۰۸ گاستروبک مجهز به پنل استیل روی بدنه بوده که دارای دو دکمه می باشد . یکی برای روشن و خاموش کردن دستگاه و دیگری برای عملکرد معکوس می باشد . عملکرد معکوس زمانی استفاده می شود که دهانه دستگاه با گوشت یا استخوان مسدود گردد که توسط این عملکرد تمامی مواد برگشت داده شده تا بتوان دوباره آن را چرخ نمود .
چرخ گوشت گاستروبک دارای تیغه صلیبی شکل از جنس استیل ضد زنگ همراه با دو صفحه پنجره ای استیل متوسط و درشت برای چرخ کردن گوشت بوده که می توان گوشت را در اندازه های مختلف چرخ نمود .
همچنین به کمک قطعه کبه ساز و سوسیس ساز می توانید سوسیس و کبه های سالم و لذیذ در منزل تهیه نمایید .
محفظه سیم برای نگهداری سیم دستگاه نیز در این چرخ گوشت آلمانی تعبیه شده است .

چرخ گوشت گاستروبک , چرخ گوشت آلمانی گاستروبک , گاستروبک , گاستروبک آلمان , چرخ گوشت خانگی گاستروبک , چرخ گوشت صنعتی گاستروبک , لوازم خانگی گاستروبک , نمایندگی برند گاستروبک آلمان , گاستروبک ( Gastroback ) , گاستروبک 41408 , چرخ گوشت گاستروبک مدل 41408 , Gatroback 41408 , فروش عمده محصولات گاستروبک , فروشگاه لوازم خانگی گاستروبک,...
نویسنده : لوازم خانگی گاستروبک ( Gastroback ) آلما بازدید : 2 تاريخ : شنبه 7 شهريور 1394 ساعت: 1:04