چرخ گوشت گاستروبک مدل ۴۱۴۰۳

ساخت وبلاگ

برند فوق حرفه ای گاستروبک ( Gastroback ) آلمان یکی از معتبرترین برند های تولید لوازم آشپزخانه برقی در دنیا می باشد که تاریخچه ای بسیار طولانی دارد و یکی از قدیمی ترین برند های دنیا نیز محسوب می شود .
طولانی بودن زمان وارانتی قطعات یدکی گاستروبک ( Gastroback ) طبق وارانتی شرکت در اروپا یعنی امکان جایگزینی تا ۱۵ سال نیز گویای درجه اطمینان تولید کننده از کالای تولیدی خود است . زیرا متوسط این زمان در برندهای تولید کننده مشابه ، تنها ۵ سال در نظر گرفته می شود .
چرخ گوشت گاستروبک مدل ۴۱۴۰۳ ، یکی از بهترین چرخ گوشت های استیل است که با قدرت ۱۵۰۰ وات ، می تواند نیاز یک مصرف کننده را برطرف کند .
جنس استیل این چرخ گوشت در استحکام این محصول بسیار موثر است و همچنین موجب زیبایی دو چندان آن شده است .
محفظه ی این چرخ گوشت از جنس آلومینیوم فشرده بوده و تیغه ی صلیبی ضد زنگ آن از جنس فولاد می باشد .
نشانگر LED اطراف دو دکمه ی این دستگاه به هنگام وصل بودن به برق روشن می شود و زیبایی خاصی به دستگاه می دهد . این دو دکمه جهت روشن و خاموش کردن دستگاه و عملکرد معکوس به کار می روند .
دو عدد شبکه ی توری ۴ و ۸ میلی متری نیز به همراه دستگاه ارائه شده است . سنگ زنی دیافراگم دیسک این چرخ گوشت ۵۰ میلی متر می باشد .

چرخ گوشت گاستروبک مدل 41403 , چرخ گوشت سفید رنگ , چرخ گوشت مخصوص جهزیه عروس , فروش چرخ گوشت گاستروبک , چرخگوشت گاستروبک , گاستروبک آلمان , گاستروبک , لوازم خانگی گاستروبک آلمان , نمایندگی فروش گاستروبک , نمایندگی محصولات گاستروبک , خدمات گاستروبک , گاستروبک مدل 41403 , Gastroback 41403 , فروشگاه لوازم خانگی گاستروبک,...
نویسنده : لوازم خانگی گاستروبک ( Gastroback ) آلما بازدید : 2 تاريخ : شنبه 7 شهريور 1394 ساعت: 1:04

close
تبلیغات در اینترنت