آبمیوه گیری گاستروبک مدل ۴۰۱۲۳

ساخت وبلاگ
چکیده : دستگاه آبمیوه گیری گاستروبک مدل ۴۰۱۲۳ ساخت آلمان با بدنه فلزی و موتور ۷۵۰ وات دارای تیغه و ... با عنوان : آبمیوه گیری گاستروبک مدل ۴۰۱۲۳ بخوانید :

دستگاه آبمیوه گیری گاستروبک مدل ۴۰۱۲۳ ساخت آلمان با بدنه فلزی و موتور ۷۵۰ وات دارای تیغه و شبکه توری بسیار ریز می باشد .
ویژگی شبکه های بسیار ریز دستگاه استخراج کامل عصاره از میوه و پرتاب تفاله خشک به درون مخزن می باشد اما امکان کارکرد در چنین شرایطی فقط در صورت بالا بودن دور موتور دستگاه امکان پذیر است .
تیغه آبمیوه گیری گاستروبک دارای چرخش ۱۴۵۰۰ دور در دقیقه بوده و ضمن خرد کردن کامل قطعات میوه ، عصاره میوه را بطور کامل گرفته و نتیجه حاصل آبمیوه شفاف و تفاله های خشک بوده که آبمیوه از قسمت خروجی دستگاه خارج شده و تفاله وارد مخزن مخصوص می شود .
جهت خالی کردن تفاله کافی است مخزن تفاله را به سادگی از دستگاه جدا کرده و آنرا خالی کنید این کار موجب امکان آب گیری طولانی تر می شود .
این دستگاه دارای بدنه فلزی کاملا یکدست بدون برجستگی می باشد . این طراحی با هدف امکان تمیز نمودن کامل دستگاه صورت گرفته است .
دهانه ورودی و بزرگ دستگاه موجب می شود که برای آب گیری نیازی به خرد کردن میوه به قطعات کوچکتر نباشد . در این صورت علاوه بر صرفه جویی در وقت ، استفاده از آبمیوه گیری آسان تر شده است .

آبمیوه گیری گاستروبک مدل 40123 , آبمیوه گیری گاستروبک , گاستروبک , فروشگاه گاستروبک , گاستروبک آلمان , فروش عمده گاستروبک آلمان , فروش آنلاین گاستروبک آلمان , خرید لوازم خانگی , لوازم خانگی برند گاستروبک , لوازم برقی برند گاستروبک , گاستروبک 40123 , Gastroback , Gastroback 40123 , گاستروبک ایران,...
نویسنده : لوازم خانگی گاستروبک ( Gastroback ) آلما بازدید : 2 تاريخ : شنبه 7 شهريور 1394 ساعت: 0:51